Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos ( Apsauginės signalizacijos sistemos, arba Apsauginė signalizacija ) yra skirtos patalpų, pastatų, perimetrų ir teritorijų apsaugai nuo nesankcionuoto įsibrovimo. Apsaugos sistemas sudaro šie Apsauginės signalizacijos įrenginiai:

CENTRALĖS

Apsauginės signalizacijos sistemų Centralės yra fiksuoto spindulių skaičiaus - tai centralės, kuriose signaliniai spinduliai su Apsauginės signalizacijos davikliais jungiami betarpiškai į centralę ir plečiamos centralės – tai tokios centralės, kurių įejimo zonų skaičius plečiamas pajungiant į centralę išplėtimo modulius. Centralės valdomui naudojamos klaviatūros.

JUDESIO DAVIKLIAI

Judesio davikliai ( Judesio jutikliai ) – tai davikliai fiksuojantys judesio daviklio zonoje esančių objektų judesį ir generuojantys elektrinį signalą. Judesio daviklių tipai:

Pasyvieji infraraudonųjų spindulių davikliai, sutrumpintai – PIR judesio davikliai ( jutikliai ). PIR judesio daviklių veikimas paremtas infraraudonųjų spindulių registravimu.

Mikrobangiai davikliai ( Mikrobanginiai davikliai ), sutrumpintai – MW davikliai. Mikrobangiai davikliai spinduliuoja mikrobangas, o pakitus mikrobangų atspindžiui Mikrobangiai davikliai išduoda signalą.

Dvigubo veikimo judesio davikliai ( dvigubi judesio davikliai, sutrumpintai PIR+MW davikliai ) – tai infraraudonųjų spindulių ir mikrobangis judesio daviklis ( jutiklis ) viename prietaise. Dvigubo judesio daviklio suveikimo signalas išduodamas suveikus abiem davikliams.

STIKLO DŪŽIO DAVIKLIAI

Stiklo dūžio davikliai ( stiklo dūžio jutikliai ) – tai apsauginės signalizacijos davikliai fiksuojantys stiklo dūžio garsą. Stiklo dūžio davikliai yra paprasto veikimo, kurie analizuoja tik aukšto dažnio bangų spektrą ir dvigubo veikimo, kurie kartu analizuoja aukšto ir žemo dažnio bangas.

MIKROBANGIAI BARJERAI

Mikrobangiai barjerai ( Mikrobanginiai barjerai ), sutrumpintai MW barjerai veikia Doplerio efekto pagrindu. Mikrobangiai barjerai sudaryti iš siųstuvo spinduliuojančio aukšto dažnio radijobangas ir jas priimančio imtuvo. Judant objektui Mikrobangio barjero saugojamoje srityje pakinta į Mikrobangio barjero imtuvą patenkančios bangos parametrai ir Mikrobangis barjeras išduoda aliarmo signalą. Mikrobangiai barjerai naudojami perimetrų Apsaugos sistemose.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ BARJERAI

Infraraudonųjų spindulių barjerai ( IR barjerai, arba aktyviniai IR barjerai ) – sudaryti iš infraraudonųjų spindulių siųstuvo ir imtuvo. Kertant ar uždengus spindulį, imtuve generuojamas pavojaus signalas. IR barjerai naudojami perimetrų Apsaugos signalizacijos sistemose.

Kitos paslaugos

Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos patalpoms ir teritorijoms.


Plačiau

Priešgaisrinės sistemos

Priešgaisrinės sistemos, gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos.


Plačiau

Vaizdo kameros

Vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas namuose, biuruose ir teritorijose.


Plačiau

Instaliacijos darbai

Žaibosauga, Elektros instaliacija, Vartų automatika.


Plačiau