Priešgaisrinės sistemos

Gaisro signalizacija ( Priešgaisrinė signalizacija, arba priešgaisrinė sistema ) – tai signalizacijos sistema skirta gaisro aptikimui ir pavojaus signalo perdavimui. Apie gaisro pavojų Priešgaisrinės signalizacijos sistema praneša garso ir šviesos signalais bei ryšio kanalais. Priešgaisrinės signalizacijos sistemos tipai – tai Konvencinės priešgaisrinės sistemos ir Adresinės gaisro sistemos. Priešgaisrinės signalizacijos sistemas sudaro šie įrenginiai:

PRIEŠGAISRINĖS CENTRALĖS

Priešgaisrinės signalizacijos centralės priešgaisrinėse sistemose naudojamos Konvencinės ir Adresinės. Konvencinė Priešgaisrinė signalizacijos centralė praneša apie gaisro židinį Priešgaisrinės signalizacijos spindulio tikslumu. Adresinė Priešgaisrinės signalizacijos centralė praneša apie gaisro židinį Priešgaisrinės signalizacijos daviklio tikslumu.

GAISRO DAVIKLIAI

Priešgaisriniai davikliai ( Gaisro jutikliai arba gaisro signalizatoriai ) – tai prietaisai, kurie reaguoja į aplinkos parametrų pasikeitimą, iššauktą gaisro ir perduoda atsako į šį pasikeitimą signalą į Priešgaisrinės signalizacijos centralę. Naudojami įvairūs Priešgaisrinės signalizacijos davikliai:

Temperatūriniai gaisro davikliai arba šiluminiai gaisro davikliai ( Signalizatoriai ) – tai davikliai, kurie reaguoja į aplinkos temperatūros pasiketimus.

Dūminiai gaisro davikliai arba Optiniai gaisro davikliai ( Signalizatoriai ) - tai Priešgaisriniai davikliai, kurie reaguoja į dūmų atsiradimą aplinkoje.

Liepsnos davikliai arba Liepsnos jutikliai - tai davikliai, kurie reaguoja į liepsnos atsiradimą aplinkoje.

Linijiniai gaisro davikliai arba - Optiniai dūmu barjerai. Linijiniai gaisro davikliai sudaryti iš siųstuvo, spinduliuojančio IR šviesos spindulį ir į jį nukreipto imtuvo, matuojančio IR spindulių intensyvumą. Atsiradus patalpoje dūmų šviesos intensyvumas, patenkantis į Linijinio gaisro daviklio imtuvą sumažėja ir Linijinis gaisro daviklis išduoda aliarmo signalą.

Gaisro davikliai sprogioms patalpoms - tai specialūs gaisro davikliai skirti naudoti sprogioje aplinkoje.

Kitos paslaugos

Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos patalpoms ir teritorijoms.


Plačiau

Priešgaisrinės sistemos

Priešgaisrinės sistemos, gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos.


Plačiau

Vaizdo kameros

Vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas namuose, biuruose ir teritorijose.


Plačiau

Instaliacijos darbai

Žaibosauga, Elektros instaliacija, Vartų automatika.


Plačiau